Problemy z płytkim snem u rocznego dziecka

Witam,mój problem dotyczy rocznej córki.Byłam już u pediatrów w moim mieście lecz nigdzie nie uzyskałam pomocy. Sama nie wiem od czego zacząć.Moje dziecko śpi tylko 11 h na dobę,podczas nocy budzi się i płacze wielokrotnie, ma bardzo płytki sen.Wstaje juz o 6 i dzien zaczyna od płaczu.Cały dzień marudzi i płacze. Nigdy nie jest w dobrym nastroju. Na nic nie choruje, rozwija się prawidłowo, ma apetyt.Nie potrafi zająć się sama sobą, cały czas się denerwuje i krzyczy.Nie mam już sił,proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest ocena neurologiczna. Proszę zatem udać się z dzieckiem do specjalisty.