Problemy z PMS odkąd zaczęłam współżyć z chłopakiem

Witam. Odkąd zaczęłam współzyc z chłopakiem mam straszny pms około 10 dni przed okresem. Bolą mnie mięśnie, podwyzszona temperatura, problemy zoladkowe, bolą piersi i lekkie mdłości. Od 2 mięs objawia się to różnie. Zabezpieczamy się dobrze i pilnujemy tego ale przez te objawy co miesiąc obawiam się ciąży. Co mogę z tym zrobić? I jak to odróżnić od ciąży? Mam 19 lat

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani, proponuję poszerzyć swoją wiedzę odnośnie PMS i możliwości zajścia w ciążę