Problemy z poceniem się przy tarczycy

Witam mam 33l. Czy mogę mieć problemy z tarczyca. Caly czas jest mi goraco, nigdy nie marznę, jest zimno, a ja mogę chodzic po dworze ubrana jak w lato. Pocę sie całym ciałem do tego stopnia, ze pot spływa mi z twarzy, pleców co jest b. kłopotliwe. Nie jest on jednak przykry, raczej nie ma zapachu. Mam problem z rzuceniem zbędnych kg po ciąży mimo diety, wręcz mam wrażenie ciągłego tycia, obrzmienia. Jakie badania moglabym zrobić by sobie pomóc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, na podstawie badania lekarskiego będzie można stwierdzić najbardziej odpowiedni zestaw badań, które należy wykonać celem diagnostyki. Być może lekarz zaleci w pierwszej linii badanie poziomu TSH, ale do tego konieczne jest uzyskanie dodatkowych informacji. proszę umówić się na wizytę lekarską.