Problemy z podejmowaniem decyzji

Witam, mam bardzo poważny (być może tylko na pozór) problem, otóż, mam problemy z podejmowaniem decyzji (nawet zakup butów sprawia mi ogromny problem), ze świadomością tego kim jestem jako JA, z wyobrażeniem na swój temat, boję się, że mam nerwicę, albo co gorsza depresję, w moim życiu w ostatnim czasie pojawiło się bardzo sporo przykrych spraw być może przez które nie radzę sobie sam ze sobą, między innymi utrata oszczędności przez co nie stać mnie na wizytę u psychologa ... proszę o pomoc

Witam,
zachęcam do wizyty u lekarza psychiatry. Może Pan odbyć taką wizytę w ramach NFZ. Lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad i określi dalszy sposób postępowania.
Nie rezygnowałabym jednak z psychoterapii ponieważ działanie komplementarne przyniesie z pewnością lepsze skutki. Proszę pamiętać, że lekarstwa tylko tłumią objawy natomiast psychoterapia, pozwoli określić pierwotne przyczyny problemu.

trzymam kciuki za szybki powrót do równowagi
Aneta Kaluba
http://www.zmianamyslenia.pl