Problemy z podejmowaniem decyzji u 26-latki

Hmmm..Mam 26 lat i ogromne problemy z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji. KOMPLETNIE NIE WIEM KIM JESTEM I JAKA JESTEM.co lub kto do mnie pasuje,jak ja powinnam zyc,gdzie pracowac,,na czym sie skupiac. Nie wiem co jesc,jak ide na zakupy to nic nie kupuje bo musialabym przymierzac wszystko zeby cos wybrac... Co robic? Z czym zwiazany jest moj stan?

Dzień dobry!

Odpowiedź na Pani pytanie przekracza możliwości kontaktu internetowego. Ważna byłaby dłuższa rozmowa w osobistym kontakcie i większa ilość informacji.
Proszę zgłosić się do psychoterapeuty w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza