Problemy z połykaniem po przeziębieniu

Witam,mialan nadzieje ze nie napsize (mam nerwice)ale musze spytać.jestem przeziebiona,mam zatkany nos,chore zatoki,goracKe,bok gardla juz ustepuje.i nadal mam peoblemy z połykaniemja.k probujw prZełknąć to jakby zanikl twn odruch.badal mbdi neurolog mloteczkiem,laryngolog zajrzal lusterkiem w krtan,morfoogia ok tsh tez. Boje sis ze mam raka gardla,czy laryngolog by to widział?

Witam. Objaw ten może mieć podłoże psychologiczne - nerwicowe, jednak najpierw trzeba wykluczyć inne możliwe choroby. Wygląda na to, że już to Pani zrobiła, można jeszcze raz skonsultować się z laryngologiem, u którego Pani była i jeśli wszystko będzie ok. proszę skorzystać z konsultacji psychologicznej. Na pewno otrzyma Pani właściwą pomoc. Pozdrawiam