Problemy z połykaniem u 18-letniej osoby

Witam. Jestem mężczyzną 18-letnim. Od dłuższego czasu mam problem z przełykaniem. Boli mnie coś w przełyku podczas przełykania. Ból utrzymuje się kilka dni, później wraca po 2-3 tygodniach. Ostatnio przy szybkim wstawaniu z łóżka boli mnie tak jakby "kość", ale nie przy dotyku na wysokości piersi, ale właśnie w linii przewodu pokarmowego, powyżej mostka.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie i być może bardziej zaawansowana diagnostyka np. gastroskopia, bez podstaowowych informacji i badania nie jestem w stanie więcej pomóc. Konieczna wizyta u lekarza.