Problemy z połykaniem u 6-tygodniowego dziecka

Witam ! Moja 6 tyg. córeczka otrzymuje mleko modyfikowane zagęszczane preparatem Nutriton, ma ona problem z połykaniem ( mleko wylewa się kącikami ust, a dziecko się nie najada). Odkąd preparat został wprowadzony , problemy ustały. Zastanawiam się jednak czy w ten sam sposób można zagęścić również herbatkę lub wodę dla maluszka, ponieważ w płynnej postaci córeczka nie potrafi się ich napić z butelki, wszystko wylatuje z buzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.