Problemy z ponowną erekcją po stosunku u 51-latka

po stosunku mam problemy z ponowną erekcją. Czy to problem wieku,mam 51 lat

Dzień dobry!

Niezależnie od wieku mężczyzny, jest naturalne i zgodne z fizjologią, że po pierwszym wytrysku nie jest zdolny do natychmiastowej drugiej erekcji.
Czasami potrzebny czas "odpoczynku" jest dłuższy, a czasami krótszy. Może być to zarówno kilka-kilkanaście minut (u mężczyzn bardzo młodych), kilka godzin, jak i doba.
Tzw. czas refrakcji jest indywidualny i zazwyczaj wydłuża się z wiekiem.

Pozdrawiam!