Problemy z przełykaniem i bóle szyi

Witam, cały czas boli mnie szyja, dokładnie pod żuchwą, pod dolnymi zębami aż do wyrostku sutkowego. Plus mam niewielkie problemy z przełykaniem. najgorszy jest ból bo jest permanentny. Miałem robione usg szyji i wszystko jest w porządku oraz byłem u laryngologa, który stwierdził, że jest wszystko w porządku, ewentualnie mogę mięć lekką zgagę. Ale od tego by moja szyja się tak spinała? Martiwa mnie ósemki, dolne mam wyrwane, ale górne jeszcze są jedna zatrzymana. Czy to może być przez nie?

Magdalena StusiĹska

Proszę udać się do stomatologa w celu oceny ósemki. Taki ból może być wywołany przez refluks, warto skonsultować się z gastroenterologiem.