Problemy z przełykaniem u 93-letniej kobiety

Moja 93 letnia Mama ma problemy z przelykaniem daje jej nutramil nutidrinki pije ale nie moze nic gestego robie papki muksuje i nie przelyka jak rzadsza zupka to wypije widocznie przelyk a lekarka dala do zrozumienia ze to juz koniec i nie ma sensu cokolwiek robic jest po antybiotykach zla diagnoza i od tego czasu nie chce jesc to juz prawie trzy tygodnie co robic bo tak dluzej byc nie moze kroplowka juz byla przez piec dni z glukozy i soli

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie wezwać wizyte domową. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Jakie występuja choroby? jakie leki przyjmuje? Sądzę, że lekarz po badaniu określi np. konieczność hospitalizacji.