Problemy z przybieraniem na masie u niemowlaka

Witam , mam dość nietypowy problem i nigdy bym sobie nie zdała sprawy ze istnieje u niemowlaczka. Gdy moja córka skończyła 5 tyg z dnia na dzień wypisała mi mniej mleka , co za tym idzie przestała przybierać na wadze , nastąpił taki dzień ze z zaistniałym problemem pojawiliśmy sie w szpitalu i zostałyśmy tam na 2 tyg.. Lekarza do dzis nie znaleźli przyczyny przesyłania picia mleka przez moja córkę , miała wykonane badania : usg jamy brzusznej ( resztę nie zmieszczę niestety ! Proszę o kontakt

Lek. Tomasz Budlewski

a jak dziecko bylo karmione i jak jest teraz? mleko modyfikowane? ile razy dziennie, obecny wiek i masa ciała? proponuję udac się do lekarza pediatry aby po przeanalizowaniu wszystkich medycznych danych bedzie mozna cos wiecej powiedziec i poradzic odpowiednie dalsze postępowanie.