Problemy z przybraniem na wadze i celiaka

Witam mam 175cm wzrostu oraz ważę 65kg ze wskaźnika Bmi wynikia że mam wagę idealną do wzrostu ale mój brzuch jest wręcz ,, zapadnięty " . Niestety ale mam Celiakie co bardzo utrudnia mi przybranie na wadzę. Mój organizm całkowicie nie toleruje glutenu i wystarczy bardzo mało czasu abym ,,zrzucił" kilka kilogramów zaź jest wielki problem żeby je spowrotem pozyskać. Czy istnieje jakaś dieta która pozwoli mi przybrać na masie oraz ją utrzymać ? Proszę o odpowiedz . Pozdrawiam Maciej

Panie Macieju. Proszę wejść na strone www.navita.pl i poczytać artykuł. Do wymienionych dozwolonych produktów dołożyć orzechy, migdały, owoce suszone i świeże, naleśniki z mąki gryczanej i kukurydzianej smakują wybornie, są dostępne bezglutenowe makarony i pieczywo. Pewnie brakuje panu trochę pomysłów na potrawy. Jeśli ma pan trudności komponuję również diete-mail.