Problemy z psychiką po stracie matki

Witam Zaczęłam mieć problemy ostatnie miesiące a szczególności po śmieci mamy która bardzo mlodo zmarła a z nią o wszystkim mogłam zawsze porozmawiać i od tej pory zaczęłam być bardziej nerwowa niespokojna szukająca cały czas problemów do kłótni z mężem narzucam mu zdrady a on przez to zaczął częściej sięgać po alkohol i mnie wtedy to najbardziej denerwuje wybucham przy każdej okazji i zaczęłam się zastanawiać czy to nie choroba układu psychicznego.... bardzo proszę o poradzę .

Nie ma żadnego dobrego wytłumaczenia nadmiernego sięgania po alkohol.
Pozdrawiam.

Witam.Z tego co Pani pisze zauważam problem z nieuporzadkowanymi emocjami po śmierci bliskiej osoby (niedokonczona zaloba lub problem z przezyciem zaloby)Warto aby zasięgnela Pani porady psychoterapeuty, który przyjrzy się z Panią dokładnie Pani uczuciom i problemom i w razie potrzeby zaproponuje psychoterapię.Pozdrawiam