Problemy z radzeniem sobie z emocjami

Witam, kompletnie nie radze sobie z emocjami. najmniejsza blahostka doprowadza mnie do szału. najgorsze jest ze ze ktos mnie zdenerwuje a ja wyzywam sie na swoim 6 letnim dziecku. czasami i on nic nie robiac-tzn. za wolno je powoduje u mnie nerwy. chciałabym jakies leki na stłumienie emocji. nie psychotropy po ktorych pozniej bede pol przytomna tylko jakies dobre sprawdzone leki zebym byla spokojniejsza. jak nie zaczne nad soba panowac to ojciec dziecka zapowiedzial ze ode mnie odejdzie bo dosc

Dzień dobry,

Nie ma takich leków.
Myślę, że dobrym rozwiązaniem w Pani przypadku będzie udanie się na konsultację /ew.leczenie/ do psychoterapeuty.

Polecam wizytę u psychoterapeuty, leki mogą pomóc tylko doraźnie a w Pani przypadku warto byłoby zająć się problemem głębiej i bardziej globalnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!