Problemy z relacjami z najbliższymi i zazdrość

Witam. Od dluzszego czasu caly czas się denerwuje zupelnie bez powodu z wsyztskimi sie poklocilam i jedynie moj chlopak ze mna rozmawia. Pytalam sie mojej znajomej dlaczego wszyscy sie ode mnie odsuneli i stwierdzila ze na gorsze sie zmienilam. Moj chlopak pare razy juz chcial zerwac przez moje humory... Nie potrafie sie sama uspokoic, zazdrosc mnie zżera jak on zostawia mnie sama gdy wychodzi ze znajomymi

Dzień dobry.

Wygląda na to, że ponosi Pani naturalne konsekwencje swojego postępowania. Skoro jest Pani wiecznie zdenerwowana i niemiła, trudno się dziwić, że znajomi się od Pani odsunęli.
Jeżeli nie jest Pani w stanie samodzielnie sobie poradzić z problemem, warto byłoby skorzystać z porady np. psychologa i przyjrzeć się zarówno Pani złości, jak i przede wszystkim, jej przyczynie.

Pozdrawiam.

Dzień dobry, rozumiem, że zgadza się pani z opinia innych na temat swojej zmiany. W takim przypadku zachęcam do zapytania bliskich o konkretne przejawy pani zachowania, które są dla nich trudne, wtedy będzie pani mogła zmienić swoje postępowania. Jeżeli jednak okaże się, że emocje biorą górę nad zachowaniem zachęcam do kontaktu z psychologiem i rozpoczęcie psychoterapii. Pozdrawiam.