Problemy z równowagą na kajaku u byłego sportowca

Witam męższczyzna 50 lat jako młody człowiek byłem sportowcem i pływałem na kajaku wyczynowo,więc mogłem to robić nawet na stojąco , lata mineły ale od trzech lat zacząłem pływać , kajak wyczynowy jest wywrotny więc na początku się nie martwiłem ale mija ponad trzy lata a ja nadal mam problemy z równowagą na kajaku , najgorzej jest pod słońce lub w ciemności ponieważ czasem wpływamy w 300m tunel , . Na nogach problem jest o wiele mniejszy , tylko jak zamknę oczy to troszkę się czuję nie pewnie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana zawroty głowy mogą mieć podłoże laryngologiczne lub neurologiczne. Jeśli zatem objawy bardzo Panu dokuczają konieczna jest diagnostyka specjalistyczna. Skierowania do specjalistów otrzyma Pan od lekarza POZ.