Problemy z równowagą, nudności

Mam zawroty glowy tzn. nie zebym tracil rownowage nazwalbym to raczej wirowanie otoczenia. Trwaja one zwykle okolo 2 tygodni, potem jest ok przez pare dni i od nowa. Czasem towarzysza tez nudnosci. Internista stwierdzil ze to przez nadcisnienie i przypisal leki, ale problem pozostal. Dodam ze mialem robiona morfologie, ob i tarczyca ok.

W przypadku wystąpienia zawrotów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem lub laryngologiem. W Pana przypadku sugerowałabym zacząć od laryngologa. W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma ich charakterystyka, lokalizacja,charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd...
Właściwie zebrany wywiad i badanie pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.