Problemy z rozszerzaniem diety u niemowlaka

Jestem mama 5,5m-c chłopca, karmionego mm.. Z Początkiem piątego miesiąca rozpoczęłam rozszerzanie diety synka który zawsze cieszył sie świetnym apetytem. Wszystko sie pokomplikowało kiedy to zamiast do zagęszczenia mleka kleikiem kukurydzianym użyłam kleiku ryżowego. Bóle brzucha, nieprzespane noce, płacz przed zaśnięciem .... Dodam ze w deserkach ktore podawałam synkowi jest grysik ryżowy .doszlo do tego ze nagle dostał wstrętu do mleka i tylko sposobem zjadał cokolwiek.czy to moze byc alergia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą mieć podłoże alergiczne. Proszę zrezygnować z pokarmów, które powodują dolegliwości u dziecka. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą pediatrą.