Problemy z samokontrolą po spożyciu alkoholu

Witam, mój narzeczony ma problem z alkoholem, nie potrafi odmówić a jak pije nie wie kiedy przestać, a po alkoholu jest okropny, rzuca się do innych itd. Myślał o zaszyciu ale czytaliśmy na różnych forach, że nie jest to najlepszy sposób, myśleliśmy o terapii, czy gdzieś w okolicy radomia bądź warszawy jest możliwość udania się na takie spotkania?

Najważniejsze żeby chłopak jak najszybciej trafił do odpowiedniego specjalisty i rozpoczął terapię.

Pozdrawiam serdecznie.