Problemy z seksem a erekcja u mężczyzny

witam, mam pytanie czy jest to normalne, jestem z chlopakiem kilka lat, jak kochalismy sie na poczatku to po 1 minucie juz dochodzil, seks trwal lacznie 3 minuty, pozniej widzial ze nie jestem z tego zadowlona, wiec po nastepnie w trakcie potrafil mu opasc, wiem ze go podniecam, czesto sam zainicjuje seks, ale zauwazylam ze nie jest dla niego b.wazny, ale zastanawia mnie czy to normalnie ze widzi naga dziewczyne, ktora sie wygina (w zwyklym filmie) i sie nie podnieca? pozdrawiam

Dzień dobry.

Zbyt wczesne wytryski zdarzają się młodym mężczyznom rozpoczynającym dopiero współżycie. Niewątpliwie zależy im równocześnie na usatysfakcjonowaniu partnerki, co samo w sobie jest elementem stresującym, który może mieć znaczący wpływ zarówno na czas trwania stosunku, jak i na erekcję. Jak sama Pani zauważyła, Pani partner widział, że nie jest Pani zadowolona z jego "niemocy" - niezadowolenie to prawdopodobnie stało się wspomnianym czynnikiem pogarszającym jego kondycję.

Możliwe, że - tak jak Pani napisała - partner ma mniejszy niż Pani temperament, możliwe, że nie podnieca się widząc nagą i wyginającą się dziewczynę w filmie. Bardziej prawdopodobną przyczyną opisanego problemu może być jednak Pani krytyczne nastawienie i okazywanie niezadowolenia.

Podpowiadając - Pani postawa nie wpłynie korzystnie na poprawę jakości współżycia a może je tylko pogorszyć. Sugerowałbym więc wizytę u seksuologa (najlepiej wspólną), który mógłby przybliżyć Pani zagadnienie męskiego podniecenia, jego efektów oraz czynników mogących je zakłócać.

Pozdrawiam.