Problemy z seksem a paniczny strach przed ciążą

Mam 20 lat jestem z chłopakiem (25lat) od ok 2lat.Problem w tym,że uprawiamy(próbujemy uprawiać) seks, ale tylko raz na ok 4 msc.Powodem jest mój ból,przez to niechęć.Na początku jestem wilgotna, ale po 4 cm czuję,że jestem za ciasna.Próbuję się rozluźnić,3x od 2lat wprowadzil całego,ale było nieprzyjemn ciasno(robimy to bez prezerwat,bo z nimi nawet na 4 cm nie wszedł).Nie jestem chora, próbowaliśmy nawilżenia, odrzucilam zdrowo problemy.Z początku był paniczny strach przed ciążą, ale teraz nie

Dzień dobry!

W pierwszej kolejności warto skonsultować się z prowadzącym lekarzem ginekologiem. Leczenie zazwyczaj opiera się o terapię seksuologiczną (prowadzi lekarz seksuolog) oraz psychoterapeutyczną (prowadzi psycholog seksuolog bądź psycholog psychoterapeuta) - w zależności od oceny przyczyn i mechanizmów trudności.

Pozdrawiam!