Problemy z seksem i ból podczas zbliżenia

Od jakiegoś czasu prowadzę życie seksualne z moim chłopakiem., ale zdarza się tak, że nie może wejść we mnie, ponieważ je jestem jak by zamknięta. Dobrze mnie rozpala i bardzo chce tego, ale z mojej winy do niczego nie dochodzi. Czasami jest tak, że zrobimy to na rano, ale potem wieczorem nie mogę, a czasami w ogóle. Także zdarza się, że seks mnie po prost boli. Używamy także preparatów nawilżających, żeby było mi przyjemniej, ale nic z tego. Kiedyś krwawiła po seksie, teraz już nie

Aleksander Ropielewski

Konieczny kontakt z ginekologiem. Problem wydaje się mieć podłoże anatomiczne, lub też może to być pochwica.

Dzień dobry!

Pierwszym krokiem jest skonsultowanie tej trudności z prowadzącym lekarzem ginekologiem. Istotne jest potwierdzenie Pani zdrowia (ból może być wywołany np. infekcją), a także ocena, czy bolesność pojawia się także podczas badania ginekologicznego.

Pozdrawiam!