Problemy z seksem i wydzieliną z pochwy

Witam. Mam 25 lat i miałam tylko dwóch partnerów seksualnych. Nie rodzilam dzieci a moi partnerzy mieli penisy normalnych rozmiarow a jednak czuje, ze z moja pochwą coś jest nie tak. Podczas współżycia gdy jestem podniecona moja pochwa wydziela bardzo dużo śluzu a ja prawie nie czuje "go" w środku. Każdy nasz stosunek nie przynosił mu spełnienia. Od pierwszego partnera tez dostawalam sygnaly, ze w srodku jest "luzno".Dochodził tylko wtedy gdy ja byłam"sucha". Nie wiem co mam robić.Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.