Problemy z seksem i zanikanie erekcji u 30-latka

Witam Mam 30 lat. Jestem żonaty od przeszło 5 lat.Odkąd pamiętam zawsze miałem problemy z seksem-nie tylko z żoną. W chwili obecnej moje małżeństwo wisi na włosku a ja ją naprawdę Kocham i nie chcę rozpadu tego związku. Podczas seksu prawie za każdym razem mój członek staje się wiotki i zanika erekcja. z żoną trwa to od około 4 lat. Zrobiłem badania krwi(wszystko w normie). Testosteron wynik 4,13. Jestem załamany proszę o pomoc i poradę co mam zrobić? Nie chcę zacząć w tym wieku łykać viagry:(

Dzień dobry.

Wydaje się, że zamiast łykać viagrę, warto byłoby skonsultować problem z seksuologiem i prawdopodobnie rozpocząć terapię.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Sam poziom testosteronu jest istotny, ale nie decydujący i nie wystarczający do rozpoznania przyczyn problemu. Ważna jest analiza pełnego profilu hormonalnego, a także inne badania.

Zaburzenia erekcji wymagają dokładnej diagnostyki prowadzonej przez lekarza seksuologa (a także konsultacji z psychologiem seksuologiem) i czasami właśnie leczenie farmakologiczne (np. viagra) okazuje się właściwym rozwiązaniem.

Pozdrawiam!

Witam, zdecydowanie opisanego problemu nie da się rozwiązać poprzez radę na takim forum. Sprawa wymaga przeprowadzenia dokładnej diagnostyki psychologiczno - seksuologicznej i podjęcia systematycznie prowadzonego procesu leczenia. Zachęcam do wizyty u specjalisty. Pozdrawiam