Problemy z seksem po porodzie

Witam. Moja żona ma 23 lata. Po urodzeniu Naszego synka, bardzo rzadko uprawiamy seks. A gdy już się kochamy to strasznie ją boli nie czerpiemy z tego przyjemności. Gdy wkładam członka w pochwę, to ona zaraz mówi że ją boli. Wydaję mi się że nie ma odpowiedniej wilgotności. Ona również nie może rozłożyć szeroko nóg zebym odpowiednio w Nia wszedł. Wtedy również ją boli. Co z tym zrobić?

Dzień dobry!

Istotne, jaki czas minął od porodu, jak przebiegał poród, a także jak wyglądało Państwo współżycie przed ciążą i w trakcie ciąży. Mogą istnieć medyczne przyczyny bólu i braku lubrykacji pochwy - te trzeba skonsultować z lekarzem ginekologiem. Jeśli ginekolog stwierdzi, że nie zauważa medycznych źródeł bolesności, proszę zgłosić się do psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!