Problemy z seksem po powrocie do chłopaka

Byłam 1 partnerką łozkowa chłopaka, rozstalismy sie, miał inna. Jakis czas pozniej wrocilismy do siebie. Od tamtego czasu w łozku jest zupełnie inaczej. Kochalismy sie nie tak czesto jak kiedys i z dnia na dzien było coraz mniej. Teraz juz wogole nie współżyjemy. Czy to ma cos zwiazanego z jego była partnerka z ktora tez uprawiał seks ? Moze ja juz go nie zadowalam jak jego była, albo po prostu nie podniecam go ? Pytałam sie go co jest nie tak, ale unika rozmowy.

Dzień dobry!

Niestety (albo na szczęście) odpowiedź na tą pytanie zna tylko Pani partner. Zdecydowanie warto podejmować rozmowy na ten temat. Na podstawie skąpych informacji, odpowiedź osoby z zewnątrz, mogłaby być jedynie "wróżeniem z fusów".

Być może generalnie Państwa związek przeżywa kryzys, a rzadsze współżycie jest tylko jednym z tego objawów? Z jakiegoś powodu rozstaliście się Państwo, przez jakiś czas żyliście osobno. Samo to jest dużą zmianą, stresem, kryzysem, który warto przegadać, przeanalizować, przepracować i rozwiązać.

Pozdrawiam!

Witam,

Przyczyn może być wiele, a wśród nich oczywiście osoba partnerki (pośrednio lub bezpośrednio). Tego nie wiemy i zakładanie ze to prawda nie ma sensu. Najlepiej powiedzieć, jak się Pani z tym czuje i spytać bez wyrzutów, z czego wynika jego zachowanie. W kolejnym kroku warto rozważyć terapię.

Pozdrawiam