Problemy z seksem po urodzeniu dziecka

Od kiedy urodziłam dziecko między mną a mężem rzadko dochodzi do stosunku. Mam wrażenie jakby mnie unikał i się czuje przez to nie atrakcyjna i niepotrzebna. Czy to normalne ?

Dzień dobry!

Po ciąży i porodzie wiele par zauważa zmiany w życiu seksualnym. Mogą mieć one różne przyczyny. Wiele zależy od tego, jak dawno miał miejsce poród, jak pojawienie się dziecka wpłynęło na inne sfery Waszego życia i jak do sprawy podchodzi sam partner.

Pozdrawiam!

Witam, dla wielu mężczyzn kobieta po urodzeniu dziecka staje się przede wszystkim matką i może to osłabić zainteresowanie seksualne żoną. Jeżeli to odsunięcie się męża jest dla Pani bolesne, zachęcam o podjecie starań aby wszystko wróciło do normy poprzez tworzenie atmosfery intymności, prowokowanie męża uwodzicielskim zachowaniem czy strojem nocnym czy wreszcie szczerą rozmowę na ten temat.Nie ma żadnego powodu aby po urodzeniu dziecka rezygnować z satysfakcjonującego życia seksualnego.Pozdrawiam i trzymam kciuki.