Problemy z seksem u 26-letniej kobiety

Od dłuższego czasu straciłam zaufanie do ludzi, a zwłaszcza mężczyzn. Nie odczuwam też przyjemności z życia intymnego. Zaczął drażnić mnie nawet dotyk. Czy przyczyną może być fakt iż kiedyś byłam molestowana, a później uniknełam gwałtu. Jak sobie z tym poradzić?? Uważam że nie ma normalnych facetów. Bo nie ma, większości zależy tylko na jednym, nie szanują kobiet. Ojciec jest alkoholikiem, więc może i to ma znaczenie

Dzień dobry.

Warto byłoby skorzystać z konsultacji psychologicznej, podczas której mogłaby Pani poszukać potencjalnych przyczyn Pani problemu i spróbować się z nimi zmierzyć podczas terapii.

Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć leczenie.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach np.: Poradni Zdrowia Psychicznego, gab.prywatnych. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskieggo Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.