Problemy z seksem u męża

dzień dobry zwracam się z prosbą o wyjasnienie problemu u męża.jest taki dzień co mąż nie umi osiągnąc podniecenia ,a są takie dni ze jest stosunek ale za szybko osiąga orgazm,

Dzień dobry!

Jeśli większość stosunków trwa krótko, orgazm nadchodzi szybko (poniżej 1-2 minut) i partner nie ma kontroli nad momentem wytrysku, prawdopodobnie należy podjąć leczenie wytrysku przedwczesnego.
Z Pani listu wynika, że zaburzenia erekcji (brak wzwodu) pojawiają się rzadziej. Mogą wiązać się m.in. ze stresem i napięciem emocjonalnym związanym z wytryskiem przedwczesnym i ogólnie negatywną oceną Państwa współżycia przez męża.
Niestety, za pośrednictwem Internetu, na podstawie skąpych informacji, nie jest możliwe postawienie żadnej pewnej diagnozy ani odgadnięcie mechanizmów i przyczyn zaburzeń partnera.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!