Problemy z seksem w związku partnerskim

Od 5 lat jestem w zwiazku, od 2lat nie uklada nam sie (stresujaca praca obojga). Zawsze mialam mniejsze libido niz moj partner, dlatego nie przeszkadza mi, ze masturbuje sie.Ostatnio zauwazylam jednak,ze masturbuje sie codziennie (nawet w pracy!), podczas stosunku ma problemy z orgazmem - woli dokonczyc sam. Ostatnio masturbowal sie przy zdjeciach nowopoznanej znajomej kolezanki, probowal znalezc jej nagie zdjecia, masturbowal sie do zdjec kobiet wygladajacych podobnie. Jak bardzo sie niepokoic?

Jeśli trudności są głębsze, zachęcam do spotkania z psychologiem i/lub seksuologiem.

Jest to niepokojące, że próbują państwo rozwiązać sprawę półśrodkami. Przyzwolenie na masturbacje w tym wypadku było raczej zachowaniem unikowym- zamiast wtedy porozmawiać o problemie, został on wepchniety pod dywan. I po długim już czasie nagle pod dywanem mamy górkę, której już nie da się nie zauważyć. Polecam konsultację z seksuologiem, który pozwoli pani popracować nad swoim libido, a partnerowi odnaleźć znów przyjemność ze zblizen z panią... Oddaliliscie się ma tyle daleko, że w tym momencie potrzebujecie trochę konkretnej pracy, by znów nauczyć się czerpać satysfakcję z wzajemnej bliskości.