Problemy z sercem w okresie dojrzewania a honorowe krwiodawstwo

Dzień dobry. Od dłuższego czasu myślę nad honorowym krwiodactwem, i tutaj nasuwa się moje pytanie: czy jeżeli w czasie dojrzewania miałam za małą przystawkę w sercu i czasami bóle a teraz jest już wszystko w porządku poza tym, że czasami mnie chwilkę pobolewa serce (dodam, że lekarz powiedział wcześniej i teraz, że może to być spowodowane stresem bądź nerwami) mogę oddawać krew? Ostatni raz u kardiologa byłam 5 miesięcy temu powiedział mi, że wszystko się unormowało i jest w porządku.

Piotr Pilarski

Tak wygląda na to, że może Pani oddać krew jednak przed oddaniem będzie musiała Pani odpowiedzieć na kilka pytań które zweryfikują to ostatecznie.

Pozdrawiam.