Problemy z sercem, zawroty głowy, uczucie omdlenia, senność, biegunki i wzdęcia

Witam . Od dłuższego czasu miewam przykre dolegliwości. Mam problemy z sercem, często szybko bije, boli, lub mam wrażenie, jakby ktoś go dotykał. Wtedy często mam zawroty głowy, kilka razy zdarzyło mi się uczucie omdlenia lub wrażenie ,,bycia pijaną". Cierpię na senność w ciągu dnia, nieregularne miesiączki, biegunki i wzdęcia. Miewam kłopoty z koncentracją, w niektórych sytuacjach bardzo się stresuję błahostkami. Dodam, że żyję w ciągłym stresie. Co może mi dolegać? Proszę o odpowiedź.

Proponuję również wykonać podstawowe badania - morfologia, badanie ogólne moczu, TSH. Myślę jednak, że największe korzyści odniesie Pani z konsultacji psychologicznej.