Problemy z szerokim otworzeniem ust po urazie szczęki w dzieciństwie

Witam mam pytabie w dzieciństwie doznałam poważnego urazy lewej strony szczęki z czego nie mogę szeroko otworzyć buzi bo mam sztranie napięte mięsnie twarzy z tej stronyi ostanio pod czas leczenia kanałowego cziężkomi było wytrzymać czy można to jakoś leczyć dodam że uraz twarzy miła jako małe dziecko i był poważny bo skończyło się na szyciu urazy doznało przy zderzeniu z huśtawką czy da się to jakoś leczyć

Lek. Marta Gryszkiewicz

Informacje są bardzo ogólne. Powinien się Pan osobiście skontaktować z chirurgiem szczękowym, który oceni możliwość ewentualnego zabiegu korekcyjnego.