Problemy z szybkim wytryskiem w obecności partnerki

Mam 21 lat i zero doświadczenia z kobietami. Kiedyś często się masturbowalem przy pornografii. Dochodzilem w 2-3 minuty. Teraz jestem z kobietą na etapie pettingu ale przez ubranie. Problem w tym że dochodzę w minutę jeśli wcześniej się nie rozladuje.. Robilismy to jakieś 10 razy i ciągle to samo. Po pierwszej wpadce zacząłem ćwiczyć mięśnie Kegla i samokontrole. Podczas masturbacji sam już wybieram moment wytrysku ale przy niej nadal brak efektów. Jakieś rady? Mogę liczyć że coś się zmieni?

Dzień dobry!

Kilkanaście zbliżeń to wciąż początki życia seksualnego. Dopiero po rozpoczęciu regularnego współżycia i odrobinie cierpliwości w obserwowaniu siebie podczas tych kontaktów, można by zacząć podejrzewać tzw. wytrysk przedwczesny. Fakt, że bardzo szybko osiągnął Pan znaczącą poprawę kontroli nad momentem wytrysku podczas masturbacji wróży jednak, że również czas trwania stosunków z partnerką będzie się stopniowo wydłużał.

Pozdrawiam!

Należy liczyć na stopniową samoistną poprawę, jeśli aktywność seksualna z Partnerką będzie regularna i dość częsta.
Szukanie pomocy specjalisty jest wskazne po kilku miesiącach, mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby za parę miesięcy.
Pozdrawiam. JW, Poznań.