Problemy z tarczycą po porodzie

Witam mam 27 l. po porodzie drugiego dziecka zaczęły sie problemy z tarczycą . TSH 0,005 FT3 17,02 Ft4 5,03 anty TPO >600 antyTG 320,06 TRAb 16,79 Moje pytanie brzmi jak to leczyć czy potrzebna jest operacja dodam że mam ogromne guzy i przerosty na tętnice szyjne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z powyższymi wynikami do endokrynologa. Wyniki mogą sugerować poporodowe zapalenie tarczycy, czy też autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Co do konieczności operacji można o jej konieczności zdecydować tylko i wyłącznie po bezpośrednim badaniu pacjenta.