Problemy z tolerancją alkoholową

Mam 19 lat i duży problem z objawami po alkoholu. Przed tymi wakacjami, kaca praktycznie nie miałam, po alkoholu sypiałam w miare normalnie mogłam funkcjonować na nas†ępny dzień. W te wakacje przez miesiąc piłam codziennie, i od tamtej pory zaczęły się poważne problemy z tolerancją alkoholową. Dzień po piciu jestem nie do życia, nie mogę spać (budzę się po 3/4h) i towarzyszy mi ogólne uczucie rozbicia - cały dzien nie ruszam się z domu. Wcześniej tak nie miałam, co moze byc powodem?

Lek. Tomasz Budlewski

Zbyt duża dawka alkoholu. Proponuje ograniczyć picie alkoholu i wykonać podstawowe badania oraz próby wątrobowa. Następnie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.