Problemy z trądzikiem i wyniki badań hormonalnych

Witam , bardzo długo borykam się z trądzikiem, ok 15 lat,myślałam, źe to jest na podłożu hormonalnym, tym bardziej , ze moje libido tez nie jest ok, ale zrobiłam badania i są w porządku (TSH-2,650ulU/ml , Estradiol II- 432,1pg/ml -robione 15 dni po miesiączce , testosteron 0,55 ng/ml produkty na 16,4 ng/ml , wiec nie wiem gdzie szukać przyczyny. 2 lata temu buzia podczas ciąży wyglądała lepiej. Nie wiem co robic, prosze o pomoc....

Odpowiednie postępowanie wdroży lekarz, po dokładnym zebraniu wywiadu i badaniu skóry. Jest kilka czynników zaangażowanych w rozwój trądziku. Tylko w czasie bezpośredniej wizyty u lekarza możliwe jest postawienie diagnozy i określenie odmiany trądziku na którą Pani cierpi. Na chwilę obecną istnieje wiele metod leczenia, terapię można dobrać indywidualnie do potrzeb pacjenta.