Problemy z trądzikiem u 22-latki

Witam. Mam 22 lata i mam problem z trądzikiem na brodzie.Co jakiś czas wyskakują mi od 2 do 3 pryszczy koło siebie.Po 2 dniach mam pryszcze i plamki czerwone,nie używałam podkładów,ale zacznę. Próbowałam smarować to pastą cynkową,bo daje efekt złuszcający i później nie ma pryszczy tylko zostaja same plamki;/ Używałam kremu na przebarwienie Lucidin Iwostin. Jest dobry,ale czas efektów jest mały i trwa to 6 tygodni. Proszę o pomoc.

Witam,
na początek proponuję:
1. tetralysal 300 mg 2x1tabl przez 8 dni; potem 1x1 tabl przez 32 dni.
Jeśli zmiany będą nawracać należy rozważyć agresywniejsze leczenia.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl