Problemy z trawieniem i dwie śledziony

Witam, przez ostatnie 2lata mam problemy z trawieniem. Często muszę chodzić do łazienki(4,5 razy), ale to nie jest biegunka, bo stolec jest taki pośredni. Robiłem gastrologie, usg brzucha oprócz tego, że mam dwie śledziony nic nie wykazało. Badania też mam wszystkie w normie oprócz Biliburiny 30 (Norma: 0-21). Miałem diete bezglutenową, ale nie pomagała zbytnio oraz moje P/c. anty-tTG IgA: ujemne i P/c. anty-tTG IgG: 0.06, wiec chyba nie jestem. Jestem też bardzo nerwowy, ale czy to przez to?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Badania są prawidłowe, należy za jakiś czas ponownie oznaczyć poziom bilirubiny. Stres również może wpływać na częstość oddawania stolca.
Pozdrawiam