Problemy z utratą wagi przy diecie i aktywnym trybie życia

Mam 18 lat, 181cm wzrostu i ważę 67,5kg. Chciałabym schudnąć do 63kg, jednak pomimo codziennej aktywności fizycznej (minimum 40min dziennie), spożywania nie więcej niż 1500kcal dziennie oraz całkowitego wyeliminowania z diety 'śmieciowego' jedzenia, waga wskazuje jedynie tymczasowe zmiany wartości 1kg w dół lub górę. Stosuję dietę od półtora miesiąca (z kilkoma dniami odstępstw w całym czasie trwania). Czy powinnam zwiększyć aktywność fizyczną lub bardziej ograniczyć ilość spożywanych kalorii?

witam
wydaje mi się że obecna waga jest prawidłowa, ale to zależy od składu ciała - który należałoby przebadać,
druga kwestia diety- jaka to dieta, jak jest skonstruowana,
trzecia kwestia- aktywność fizyczna, jakiego rodzaju

zapraszam do rozmowy na skype www.akademiazz.com.pl