Problemy z utrzymaniem erekcji podczas stosunku z nową partnerką

Witam mam problem który mnie bardzo mocno dołuję i proszę o pomoc . mam 21 lat byłem z dziewczyną w związku 5 lat i sex był udany ale gdy zmieniłem partnerkę nagle moja sprawność seksualna znikła gdy się dotykamy , całujemy to mam normalną erekcję ale gdy dochodzi do seksu nagle opada nie mogę utrzymać zwodu proszę o pomoc dodam jeszcze że dużo się masturbuję od ładnych paru lat gdy nie uprawiam seksu to raz nie raz dwa razy dziennie .

Masturbacja nie powinna automatycznie pojawiać się, gdy jest dzień bez kontaktów z partnerką.
Dojrzałość polega na ograniczaniu, opóźnianiu gratyfikacji seksualnej.
Brak uczucia niedosytu nie sprzyja wzrostowi apetytu na seks...
Jeżeli to nie pomoże, to wtedy warto rozważyć skorzystanie z porady seksuologa.
Pozdrawiam. JW