Problemy z utrzymaniem erekcji u 19-latka

Witam, mam pytanie właśnie do Państwa odnośnie kłopotów zaraz po pieszczotach z moją ukochaną. Sprawa wygląda tak, że podczas gry wstępnej mój penis jest w zwodzie i wszystko jest OK ale do czasu, wystarczy dosłownie kilkunastosekundowa przerwa a mój penis jest już wiotki i nie da się go w ogóle "reanimować"... Dziwne bo podniecenie odczuwam dalej lecz z takim kłopotem nie da się nic dalej zdziałać ;/ Czy potrafią mi Państwo jakoś pomóc , coś podpowiedzieć ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana problemy najpewniej mają podłoże psychogenne i są związane ze stresem związanym z kontaktami płciowymi. Przede wszystkim proszę zatem spróbować się zrelaksować podczas gry wstępnej oraz nie skupiać się na utrzymaniu wzwodu. Cierpliwość oraz zrozumienie partnerki powinny przynieść oczekiwane rezultaty.