Problemy z utrzymaniem erekcji u 32-latka

witam moj proble, związany jest z moim partnerwm ktory ma 32 lata i ma problem z utrzymaniem erekcji. jestesmy ze sobą przeszlo rok a zblizen bylo nie wiele i malo efektywne. moj partner ma problem ze sciagnieciem napletka penis jest zakryt, kiedy dochodzi do penetracji przez 5 min poczym partner sie meczy jednak gdy ja chce przejac inicjatywe o dalszym sexie nie ma mowy poniewaz penis jest wiotki. od kad jestesmy razem nie widzialam ani raz jak moj partner dochodzi. pomocy jestem zflustrowana

Dzień dobry!

Partner powinien zgłosić się do lekarza seksuologa. Być może zaburzenia erekcji związane są ze stulejką (którą leczy się podczas prostego zabiegu), być może mają inne przyczyny. Nie mniej jednak zawsze możliwe jest skuteczne leczenie. Prawdopodobnie partner nie zdaje sobie sprawy, jak może wyglądać zdrowe, w pełni udane życie seksualne.

Pozdrawiam!