Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 0 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z utrzymaniem erekcji u 42-latka

witam mam problemy z erekcją podniecenie i utrzymaniem twardości penisa mam 42 lata czy suplemety diety takie jak vigrax czy viargen są bezpieczne i czy można liczyc że pomogą
MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu

Zażywanie preparatów z Sieci jest zachowaniem ryzykownym i zwykle nieefektywnym. Lepiej skorzystać z pomocy lekarza seksuologa. Nie wiem, czy jest specjalista w Tarnowie. W Krakowie jest dr A.Sipiński. Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com , Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Dzień dobry, Jeżeli ma Pan możliwość to proszę udać się na osobistą wizytę do lekarza seksuologa, w przeciwnym przypadku - lekarz urolog/androlog. Suplementy mają to do siebie, że nie leczą - a Pan najpierw musi poznać przyczynę(y) Pana dysfunkcji seksualnych, żeby wiedzieć co i jak leczyć.

0

W Pana wieku może to wymagać szerszej diagnostyki, ale napewno urolog oraz seksuolog muszą mieć w tym rolę. Nie bez znaczenia są też badania biochemiczne oraz ewentualnie USG VEDI unaczynienia prącia.

Urolog, absolwent McGill w Montrealu oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jedyny urolog w naszym kraju, który wykonuje zabiegi LSWT Renova leczące zaburzenia erekcji. Uzyskał certyfikat EDAP TMS dla Ablatherm® HIFU oraz certyfikaty Polskiego Towarzystwa Urologicznego w urologicznej diagnostyce ultrasonograficznej. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz European Association of Urology. W 2008 roku był kordynatorem Misji Medycznej i Humanitarnej Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w Gruzji.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety