Problemy z utrzymaniem erekcji u 42-latka

witam mam problemy z erekcją podniecenie i utrzymaniem twardości penisa mam 42 lata czy suplemety diety takie jak vigrax czy viargen są bezpieczne i czy można liczyc że pomogą

Lepiej skorzystać z pomocy lekarza seksuologa.
Nie wiem, czy jest specjalista w Tarnowie. W Krakowie jest dr A.Sipiński.
Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com , Poznań.

Dzień dobry,

Jeżeli ma Pan możliwość to proszę udać się na osobistą wizytę do lekarza seksuologa, w przeciwnym przypadku - lekarz urolog/androlog.
Suplementy mają to do siebie, że nie leczą - a Pan najpierw musi poznać przyczynę(y) Pana dysfunkcji seksualnych, żeby wiedzieć co i jak leczyć.

Lek. Jerzy WiÄznowski

W Pana wieku może to wymagać szerszej diagnostyki, ale napewno urolog oraz seksuolog muszą mieć w tym rolę. Nie bez znaczenia są też badania biochemiczne oraz ewentualnie USG VEDI unaczynienia prącia.