Problemy z utrzymaniem erekcji w momencie penetracji

Witam! Mam 27 lat i taki problem. Spotykam się z dziewczyną od roku, ale niestety nie jestem w stanie utrzymać erekcji. Jeżeli chodzi o grę wstępną, jest prawie wszytko ok, ponieważ członek stoi (tak na 90-95%), ale gdy już próbuję go włożyć, nagle on robi się miękki, że nic nie można już zrobić. Byłem już kilkakrotnie u lekarzy, robiłem różnego rodzaju badania (np. testosteron, prolaktyna, FSH, LH, Estriadol), ale niestety nikt nie może mi pomóc. Podam jeszcze wyniki tych badań, chociaż lekarze twierdzą, że wyniki są dobre. FSH 2,6 mlU/ml 12,4 LH 6,78 mlU/ml 1,70-8,60 Prolaktyna 307,9 mlU/ml 86,0-324,0 (po tabletce) po 1 godz. 2431,0 mlU/I 86,0-324,0 Estradiol 34,3 pg.ml 7,6-42,6 Testosteron 4,39 1,75-7,81

Trzeba na pewno wykluczyć przyczyny organiczne takich dolegliwości, czyli skonsultować się z urologiem, który dokładnie oceni stan narządu płciowego. Jeśli stan narządu płciowego jest prawidłowy, wyniki badań hormonalnych są prawidłowe (a właśnie takie są) to radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z seksuologiem. Takie trudności w utrzymaniu prawidłowej, długiej erekcji może mieć podłoże psychologiczne. Dlatego rozmowę z Panem powinien przeprowadzić seksuolog i zadecydować o dalszym sposobie postępowania. Najczęściej podłożem takich zaburzeń seksualnych są zaburzenia w psychice. Czasami wprowadza się leki przeciwdepresyjne, aby unormować psychiczne podłoże takich zaburzeń. Myślę, że dopiero seksuolog wytłumaczy Panu z czym są związane te problemy.