Problemy z utrzymaniem równowagi u 46-letniej osoby

Cieepię na zaburzenia równowagi. Raz jest lepiej, a innym razem gorzej. Neurolog nie znalazł niczego niepokojącego. 2 miesiące przebywałem w szpitalu psychiatrycznym, lekarz zasugerował przyczynę na tle nerwowym, zalecił Zotral, ale ja dalej mam problemy z utrzymaniem równowagi..

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Jeśli lekarz neurolog uznał, że przyczyną zaburzeń równowagi nie jest choroba neurologiczna, powinien skierować Pana do laryngologa. Proszę skonsultować się z tym specjalistą, który oceni u Pana funkcjonalność błędnika.