Problemy z utrzymaniem wzwodu oraz przedwczesnym wytryskiem

Mam 31 lat i problemy z utrzymaniem wzwodu oraz przedwczesnym wytryskiem. Poszedłem do seksuologa i okazało się, że mam za niski poziom testosteronu i gonadotropiny. Lekarz przepisał mi co tygodniowe zastrzyki z preparatu Pregnyl i nakazał brać dziennie dwie tabletki Bromergon. Niestety mija już 9 tydzień, a ja nie widzę, żadnych efektów terapii. Takie leki jak Viagra czy Cialis słabo na mnie działają i mam przy tym sporo skutków ubocznych. ile musi minąć czasu bym zaczął mieć trwałą erekcję?

Dysfukcje hormonalne to bardzo trudna dziedzina i nie nadaje się sprawa do analizy internetowej.
Proponuję rozmawiać szczerze ze swoim lekarzem leczącym.
Jeśli leczenie będzie nadal nieefektywne, to można rozważyć opcję leczenia u innego specjalisty.
W Katowicach jest Poradnia Julia oraz dr Sipiński. We Wrocławiu dr Smoliński.
Stany dyshormonalne, (zwłaszcza po używaniu sterydów na siłowni), są trudne w leczeniu.
Życzę powodzenia. Pozdrawiam. JW.