Problemy z utrzymaniem wzwodu podczas stosunku z nową partnerką

Problem z utrzymaniem zwodu podczas stosunku z nową partnerką 21 lat . ograniczyłem masturbację bo często to robiłem ale dalej boję się że będzie to samo czy jest jakaś tabletka bez recepty która by pomogła w utrzymaniu zwodu tabletka bezpieczna ? .

Dzień dobry!

Nie istnieją skutecznego leki dostępne bez recepty, które leczyłyby zaburzenia erekcji. Pierwszym krokiem jest postawienie diagnozy, sprawdzenie, kiedy, w jaki sposób, jak często, z jakich powodów pojawia się problem. Warto, aby opisał Pan więcej szczegółów swojej sytuacji.

Pozdrawiam!