Problemy z utrzymaniem wzwodu u 22-latka

Witam Mam problem z utrzymaniem wzwodu podczas stosunku.Podczas gry wstępnej następuje wzwód,który utrzymuję się przy eskalacji dotykiem.Gdy dochodzi do nałożenia prezerwatywy i stosunku po kilku ruchach wzwód opada.Czy w takim wypadku jest sens robić badania na prolaktynę,testosteron ? Czy dodać coś jeszcze do tych badań ? Czy jeśli następuje wzwód to raczej kwestia psychiki i stresu lub niedopasowania partnerki ?

Dzień dobry!

W opisanej sytuacji można domyślać się raczej czynników psychologicznych (np. stres, emocje, myśli związane ze współżyciem itp.), nawyków masturbacyjnych czy potrzeby zmiany konkretnych zwyczajów podczas współżycia.
Konieczna jest jednak dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji (np. dotycząca dotychczasowej historii współżycia, relacji z obecną partnerką itp.) oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych (nie zaszkodzą).

Pozdrawiam!